Aktuality


Navigace ve stránce


Rodinné jógování ve Stromovce

07-Jun-17 14:20

Každý pátek (za příznivého počasí) se můžete přidat k Rodinnému jógování pro každého. Sraz je v 17h u Planetária, poté se přesouváme na trávník nedaleko Vozovny. Vezměte s sebou podložku na cvičení či deku, pití a děti či partnery. Cvičení vede Katka Vecseyová, kterou znáte z jógových hrátek a pátečního cvičení. Dospělý platí 50 Kč. Pro aktuální informace sledujte událost na FB!!! http://www.facebook.com/jogovehratky/

Otevírací doba volné herny v červnu

07-Jun-17 14:18

OTEVÍRACÍ DOBA V ČERVNU:

Na přání některých z vás bude v červnu otevřena herna i v úterý a v pátek a to následovně:

úterý do 20. 6.

středa do 29. 6.

pátek do 16. 6.

Pondělky a čtvrtky bude zavřeno,  kurzy budou probíhat dle dohody s lektory. Přes prázdniny budeme mít úplně zavřeno!

Pozvání na Den pro kolotoč

07-Jun-17 14:16

Rádi bychom vám zprostředkovali pozvání na zábavné odpoledne pro všechny děti a jejich rodiče, kteřé se bude konat ve středu 21.6. od 16:00 do 18:00 u Letenského zámečku. Těšit se můžete na divadelní představení Loutek v nemocnici, koncert kapely Vasilův Rubáš, balónky, žonglování, malování na obličej nebo vyhlášeného zmrzlináře.  Vstup zdarma.

Oslava narozenin RC Letná

07-Jun-17 14:09

Přijměte naše srdečné pozvání na oslavu narozenin Rodinného centra Letná, která se uskuteční v úterý 20.6. od 16:00 do 18:30 u Planetária ve Stromovce. Budou pro vás nachystány výtvarné dílny, narozeninový dort a skvělé divadelní představení Bomberos od klaunského tria SQUADRA SUA.

Oslavou narozenin zakončíme naši akci Roztočme kolotoč! Budete moci přispět zakoupením přání či vykrajovátka a nachystána bude i nová tombola, jejíž hlavní cenou je narozeninová oslava v RCL. Veškerý výtěžek půjde přímo na podporu Letenského kolotoče.

Tvořivý večer: Linoryt

04-May-17 10:19

Kdy: ve středu 14. 6. od 20:00 v RCL

Květnový tvořivý večer se z důvodu nemoci přesunul až na červen. Vyzkoušíme si slibovaný linoryt, moderní a jednodušší variantu dřevorytu. Pomocí dlátek vytvoříme z linolea rytbu, kterou následně otiskněme na papír či kus textilu. Nemusíte se bát, ač technika vypadá složitě, dají se díky ní i s průměrnou zručností vytvořit zázraky. Cena 70kč + materiál. Nutná rezervace na kontakt@rcletna.cz

Jubilejní 10. kuličkový turnaj

04-May-17 10:15

Kdy: ve středu 17. 5. od 16:00 - 18:00 v Letenských sadech na hřišti pod kaštany (za stánkem u tenisových kurtů). Kromě turnaje, který proběhne v několika věkových kategoriích, budou připraveny i soutěže pro nejmenší děti, které ještě nedokážou cvrnkat. Nachystáno bude i drobné občerstvení. Účast zdarma. KULIČKY S SEBOU!

Poděkování - Letenský kolotoč roztáčíme dál!

02-May-17 11:03

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili benefičního odpoledne v NTM na podporu Letenského kolotoče. Prozatím jsme vybrali 3,5 tisíce a kolotoč budeme roztáčet i nadále: v prostorách RC je možné si zakoupit vykrajovátko koňské hlavy, perníčky, věnečky a originální přání. Předměty budou rovněž k prodeji na kuličkovém turnaji a oslavě narozenin RCL. Budete se moci těšit také na tombolu a benefiční tvůrčí dílny.  Děkujeme za vaši podporu!

Změna místa konání benefiční akce Roztočme kolotoč!

25-Apr-17 14:45

Z důvodu očekávané nepřízně počasí proběhne akce Roztočme koloč! ve středu 26.4. od 16h  v kinosálu Národního technického muzea. Z důvodu otevírací doby muzea bude akce končit již v 17:30. Před pátou hodinou se můžete těšit na klauniádu Kolotoč štěstí a radosti.

RC Letná podpoří Letenský kolotoč

07-Apr-17 13:25

Ve středu 26. dubna od 16 do 18 hodin na vás u Letenského kolotoče čeká krátké představení pro děti, tombola, výtvarné dílničky pro děti i občerstvení, to vše v režii Rodinného centra Letná. Výtěžek akce půjde na opravu Letenského kolotoče. Těšíme se na vás!

Úspěch sbírky pro ženy bez domova

22-Mar-17 15:21

Charitativní sbírka šperků ve prospěch žen bez domova přinesla krásnou částku: 9501,- Kč. Všem darujícím i kupujícím MOC děkujeme!

< Předchozí 1 Následující >