Podpořte nás


Navigace ve stránce


Rodinné centrum Letná zajišťuje finanční prostředky na svůj provoz z několika zdrojů: z vlastní činnosti (příjmy od klientů), z dotací a grantů a z darů od jednotlivců či společností. I díky Vám můžeme nabízet kvalitnější služby.

Podpořit nás můžete několika způsoby:

Finanční dar

Můžete na náš rozvoj připět libovolnou finanční částkou, samozřejmostí je vystavení potvrzení o přijetí finančního daru pro daňové účely. Kontaktujte dobrovolnici@rcletna.cz nebo 775 562 670.

Bankovní spojení: Raiffeisenbank, číslo účtu: 610765/5500

Věcný dar

Uvítáme kancelářské potřeby (papír do tiskárny, psací potřeby), knihy s tematikou výchova a rodičovství, nové nebo zachovalé hračky (zejména autíčka, NE plyšáky), dárkové předměty a odměny do dětských soutěží (hračky, bublifuky, pastelky, balonky... ), občerstvení (čaj, káva, občerstvení na mimořádné akce), výtvarné potřeby, čtvrtky a barevné papíry, hygienické a čistící prostředky.

Služby

tiskařské, malířské, řemeslné, údržbářské aj.

Všem sponzorům upřímně děkujeme!

 

 

Na činnost RC Letná v roce 2016 přispěli:

MPSV - dotační program Rodina, MČ Praha 7, Firma Sarkisov (úklidové služby), Tygr tisk, Linda Klimentová (zapůjčení obrazů k výzdobě prostor)

Na činnost RC Letná v roce 2015 přispěli:

MPSV - dotační program Rodina, MČ Praha 7, Firma Sarkisov (úklidové služby),  Linda Klimentová (zapůjčení obrazů k výzdobě prostor)

Na činnost RC Letná v roce 2014 přispěli:

MPSV - Rodina a ochrana práv dětí, MČ Praha 7, Firma Sarkisov (úklidové služby), Copy General (tisk plakátů), Linda Klimentová (zapůjčení obrazů k výzdobě prostor)

Na činnost RC Letná v roce 2013 přispěli:

MPSV - Rodina a ochrana práv dětí, MČ Praha 7, Firma Sarkisov (úklidové služby), Copy General (tisk plakátů), Linda Klimentová (zapůjčení obrazů k výzdobě prostor), Jolana Kahounová (zapůjčení obrazů k výzdobě prostor), Kristin Olson Literary Agency (peněžní dar ve výši 2000kč)

Na činnost RC Letná v roce 2012 přispěli:

MPSV - grant Podpora rodiny, Firma Sarkisov (úklidové služby), Copy General (tisk plakátů), Linda Klimentová (zapůjčení obrazů k výzdobě prostor), Jolana Kahounová (zapůjčení obrazů k výzdobě prostor)