28
Úno
2019
08:43

Vyrovnaná žena - vyrovnaná matka 5.3.

Úterý 5. března 2019 v 18:30 až 20:30
Přijďte na seminář Denisy Chopard - Pištorové na téma Vyrovnaná žena - matka, jak žít všechny své role plně a cítit se v nich dobře.

Proto, aby náš život plynul hladce, měl by být vyvážený. Je dobré, promyslet si své priority a své aktivity vyvážit. Ženy- matky se potýkají a vyrovnávají s nedostatkem času, možností, energie, a samozřejmě také s technickými okolnostmi. Dokonce se mluví v některých případech o „vyhoření“ maminek… Mohou se objevit vnitřní pochybnosti např. o tom, zda „jsem dobrá maminka“. Ale nejen to. Jak poznám své hranice, umím říci ne, co mé emoce? A co sebeláska, sebehodnota…? Z čeho čerpám energii? Znám vůbec dobře sebe sama? Pojďte si popovídat o tom, co nám všechno brání v tom, být vyrovnanou šťastnou ženou, matkou, manželkou a společně najít cestu.

Cena: 50Kč
Rezervace: dobrovolnici@rcletna.cz

Mgr. Denisa Chopard Pištorová vystudovala sociologii a etnologii, v České republice a ve Francii. Několik let žila v různých částech Francie. Dlouhodobě pracovala jako vyučující-převážně jazyků a v cestovním ruchu. Poslední roky se věnuje přednáškám, seminářům a kurzům určených (nejen) pro seniory a ženy-maminky. Zajímá se a věnuje okruhům témat jako např.: Francie a gastronomie, Francie v sociokulturním kontextu, jídelní zvyklosti a praktiky, dále tématům, které se týkají osobnostního rozvoje a „alternativních“ způsobů léčby nemocí.