Herna v RC Letná

Dopolední herna je letos v provozu od 5.1.2024, během státních svátků 29.3., 1.5. a 8.5. bude zavřeno.

Dopolední herna je určena pro rodiče s malými dětmi, které ještě nechodí do školky, ale mohou přijít i větší sourozenci. Jsou otevřené všem příchozím a není třeba se hlásit předem.

K dispozici je veškeré zázení, které s malými dětmi potřebujete. Samozřejmostí je místo k zaparkování kočárků, přebalovací pult, nočníky nebo třeba náhradní oblečení či plenky, když zapomenete. V kuchyňce máme dostatek dětského nádobí, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu. Kromě připravení svačinky pro děti si můžete uvařit čaj či kávu (za drobný příspěvek do kasičky). Stolečky s židlemi jsou přiměřeně veliké (malé), pro menší děti máme vysoké jídelní židličky. Chod herny zajišťují dobrovolníci z řad rodičů.

Hledáme maminky/tatínky na pomoc se zajištěním provozu otevřené herny.

Kontakt: Ludmila Dohnalová, 775 562 670, dobrovolnici@rcletna.cz

Otevřená herna

úterý, pátek od 9 do 12h, středa od 9:30 do 12h (od poloviny září do půlky června)

Naše herna nabízí prostor pro setkávání maminek (či tatínků) s dětmi. Herna je vybavena hračkami pro děti předškolkového věku, na zemi je příjemný koberec. Dominantou prostoru je velmi oblíbené dřevěné patro se skluzavkou a ve vstupní místnosti bazének s kuličkami. Herna je přístupná bez nutnosti rezervace. Doporučujeme vzít dětem bačkůrky, prostor je pod úrovní ulice a od země může být, mimo samotnou hernu, chladněji.

Cena: 50 Kč/hodina/rodina a 100Kč/dopoledne/rodina

Klubík pro děti 1-3 roky

v pátek 9:00 - 12:00 (od poloviny září do půlky června)

V rámci Klubíku nabízíme pro děti dané věkové skupiny cvičení (9:30-10:00) a výtvarku (10:30-11:00). Mezi aktivitami je 30min přestávka na svačinku. Aktivity jsou určeny pro volně příchozí a není třeba se hlásit předem. Klubík je přizpůsoben dětem uvedeného věku, ale zůčastnit se mohou i děti starší/mladší.

Cena: 100 Kč/dopoledne (50 Kč/aktivita)
Děti, které se účastní obou aktivit Klubíku, mají hernu v ceně!

Kontakt: kontakt@rcletna.cz, tel. 775 562 672

Prosíme příchozí, aby k nám nechodili nemocní a dodržovali Návštěvní řád.

Narozeninové oslavy

Přejete si uspořádat dětskou oslavu v našem rodinném centru?

V rámci oslavy můžete přichystat výtvarnou dílničku, připravit opičí dráhu nebo využít náš lis na výrobu připínacích placek. My poskytneme vybavení a vše ostatní je na vás. Můžete si zapůjčit naše sportovní vybavení nebo v tělocvičně rozložit stolky na výtvarku či hostinu. Kuchyňka je vybavená základním nádobím v dostatečném počtu (talíře, misky, skleničky, hrnky, příbory, nože...), mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou.

Kdy?

V úterý odpoledne (13 - 17h), středa večer (17 - 20h) a v pátek odpoledne (13 - 20h) nabízíme prostor k pořádání narozeninových oslav, o víkendu pouze pro semináře, kurzy či přednášky.

Cena služby?

Úterý 13-17h: 500Kč (v 17h musí být prostor uklizen)
Středa 17-20h: 500 Kč (oslava může trvat do 20h, poté čas na úklid)
Pátek 13-20h: 1000Kč (oslava může trvat max. do 20h, poté čas na úklid)

Pro platbu převodem použijte č.ú.: 2501214284 / 2010 (do zprávy uveďte datum a jméno)

Podmínkou je uvedení prostoru do původního stavu, včetně vrácení vybavení do správných místností na svá místa, úklidu podlahových ploch (veškeré vybavení k úklidu je na místě k dispozici) a odnesení všeho, co jste přinesli (včetně balonků, výzdoby, odpadu...).
Můžete si přečíst náš manuál, aby vše proběhlo hladce.
Informace a rezervace

Ludmila Dohnalová, 775 562 670, dobrovolnici@rcletna.cz

Obsazenost prostoru můžete ověřit v sekci Rozvrh.